Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Ben de Özledim dizisi yayından kalkıyor mu?

Necmettin Ayata 08 Aralık 2013 0

ben de ozledim dizisi bitiyormu

Ben de Özledim dizisi bitiyor mu?

Kısa zamanda izleyicileri tekrar kendine hayran bırakan eskinin Leyla ile Mecnun’un ekibi şimdinin Ben de Özledim ekibi yayından kalkıyor mu söylentileri ile çalkalanmaya başladı.

Ben de Özledim dizisi bilindiği üzere web sitemizde de ve bir çok haber sitesinde de reyting rekorları kırıyor diye gündeme gelmeye başlamıştı. Ancak ne oldu da şimdilerde dizinin yayından kalkmasını konuşur olduk. Aslında bunu tahmin etmek çok güçte değil. Neden mi?

Şimdi düşünelim dizi bir önceki diziden dolayı tutuluyordu evet izleyiciler de bu diziyi de izleyeceklerdi bunda da hem fikiriz… Ancak dizinin saatine hiç baktınız mı? Ben de Özledim dizisi başladı başlayalı 23.30′dan itibaren STAR TV ekranlarında oluyor. Eee bu halde de izleyicilerin büyük kısmı zamanında TV’den izleyemez oldular. Takipçiler ancak sonradan internet üzerinden izleyebiliyorlar. Bu halde de reytingler gittikçe düşmekte… Bu da diziyi haliyle etkilemektedir.

Takipçiler çok iyi bilir ki bu hafta Ali ATAY dizide izleyicilere senaryo gereği internetten değil TV’den izleyin mesajını da verdi. Bu da söylentileri doğrular gibi…

Sizce Ben de Özledim dizisi biter mi?

Ben de Özledim dizisinin saatlerinde düzenleme yapılması daha iyi olmaz mı?

Siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YOK »