Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Doğa Rutkay muayenehane diyemedi!!!

Necmettin Ayata 12 Ekim 2013 0

guldur guldur

Her hafta Show TV ekranlarından yayınlanan Gülgür Güldür komedi ekibi Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile izleyicileri ile birlikte buluşuyor. Her hafta bir birinden güzel skeçler ile karşımıza gelen ekip izleyenlerini gülme krizine sokuyor.

Doğa Rutkay muayenehane diyemedi!!!

Bu hafta Güldür Güldür programında Doğa Rutkay skecinde muayenehane diyemeyince izleyenler gülme krizine girdi. Tabi ki herkesi gülme krizine sokan Doğa Rutkay’ın muayenehane diyememesi değildi. Skeçte oynayan ekip arkadaşlarının üzerine oynaması ve dalga konusu yapmasından dolayı izleyenler kendilerini gülmekten alamadılar.

Gülgür Güldür programından bu hafta iş arkadaşlığında problem çözümü skecinde Doğa Rutkay terapist olarak oynamaktaydı. Doğa Rutkay’ın repliğinin bir kısmında şu kelimeyi demesi gerekiyordu:

“Burası tükkan değil. Burası muayenehane”. Demesi gerekirken Doğa Rutkay’ın adeta basireti bağlandı ve muayenehane kelimesi ağzından muayeyane olarak çıktı. Ekip arkadaşları ile Ali Sunal bu kelimeyi söyleyememesinden dolayı güzel oyuncunun üzerine oynadılar ve doğal bir görünüm ortaya çıktı ve izleyiciler bu anlarda gülme krizine girdi. Doğa Rutkay bu repliğini belki 5 kere tekrarladı ancak her defasında muayenehane demesi gerekirken yine muayeyane demeye devam edince Doğa Rutkay kendisine bile inanamadı.

Ali Sunal bu durum karşısında izleyicilerden yardım almak istedi ve muayenehane kelimesini söyleyebilen birisini Doğa Rutkay’ın oturmuş olduğu koltuğun arkasında gizledi ve Doğa Rutkay’ın repliğindeki muayenehane kelimesini izleyiciler arasından alınan bayan söyledi ve bu anları Doğa Rutkay muayenehane azizliği ile geçirmiş oldu.

Doğa Rutkay’ın Muayenehane diyemediği sahneyi videodan izleyiniz!!!

YORUM YOK »