Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Güldür Güldür – Havacıdan Kız İsteme Merasimi

Necmettin Ayata 14 Ekim 2013 0

guldur guldur

Güldür Güldür programı her hafta izleyenleri güldürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde de izleyenlerini kırıp geçiren Güldür Güldür programında Otobüs kaptanının Havacıdan yani Pilottan kız isteme merasimini izledik.

Güldür Güldür – Havacıdan Kız İsteme Merasimi

Güldür Güldür programında geçtiğimiz hafta havacıdan kız isteme sahnesini unutmak mümkün değil. Her saniyesi izleyenleri gülme krizine sokarken bir taraftan da konunun gerçekten çok güzel işlendiği konuşuluyordu.

Güldür Güldür programında havacıdan kız isteme merasimindeki en dikkat çekici ve konunun gerçekten güzel işlendiği bölümleri sizlerle paylaşmak istedim.

Kızı istemeye giden oğlum ve baba otobüs firmasında çalışmaktadır. Baba otobüs kaptanı oğlu ise aynı otobüs firmasında muavin olarak görev yapmaktadır. Oğul istediği kızın ne iş yaptığını ve ailesinin kim olduğunu eve gidene kadar söylemez. Bu hususları belirtmeden konuya girmek istemedim. Baba kızın evine gittikten sonra oğluna kızı beğendiğini ve ne iş yaptığını sorduğunda oğlu lafı evelese gevelese de kızın hostes olduğunu ağız ucu ile söyler. Babası bunu duyunca çılgına döner ve muavin ile hostes olur mu ya der ve gidelim der. Ancak oğlan ısrarcıdır. Daha sonra babası oğluna kızın anne ve babasının ne iş yaptığını sorunca oğlunun işi daha da zora girer ve yine söylememeye çalışsa da baba ısrarcıdır :) Oğlu kızın babasının pilot annesinin ise hava alanında güvenlikçi olduğunu söyleyince baba bir şok daha geçirir :)

Baba oğluna ölürümde o kızı sana almam der. Oğlu ise baba neden ama ya deyince, Baba neden mi peki o zaman anlatayım der:

Baba: Havacılar bizim kan davalımızdır oğlum. Ekonomik bilet deyip erken rezervasyondur bunlar bizim bütün biletlerimizi çaldılar :) ekmeğimize kan doğradılar onlar tellioğulları ise biz de seferoğullarıyız oğlum der:)

Bu skeçte gerçekten havacılar ile karacılar iyi işlenmiş. Bütün malzemeler iyi kullanılmış. Uçak seferi yapanlar ile otobüs seferi yapanların karşılaşabilecekleri her an bu skeçte işlenmiş. Bu skeci kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Güldür Güldür Havacıdan Kız İsteme Merasiminin En Önemli Anları

Güldür Güldür programında havacıdan kız isteme merasimindeki en önemli anlar;

- Pilot olan kızın babasının oğul ve baba ile uçaklarda pilotların konuştukları gibi nazik ses tonu ile hitap etmesi ve tüm konuşmasnı buna göre devam ettirmesi…

- Yine pilot olan babanın uçak seferlerindeki gibi konuşmaya gimesi

Örnek:

* Kız babası konuşuyor.

* Evimize tekrar hoş geldiniz.

* Şuanda Beylik düzü civarında bulunmaktayız.

* Oda sıcaklığı yaklaşık 30 derece olup;

* Kız isteme merasimi 55 dakika civarında sürecektir.

* Ben ve eşim Oya sizlere tekrar hoş geldiniz diyor.

* Sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz.

İşte bunun gibi konuşmalar gerçekten skece çok güzel işlenmiş…

- İsteme gidilen kız yani hostes aileler konuşurken odaya uçaktaki gibi bir servis aracı ile uçaktaki malzemelerden getirmesi ve ikram olarak da misafirlerine sandviç vermesi iyi işlenmişti. Ancak tabi ki bunu ile kalmıyor. Otobüs kaptanı baba kendisine uzatılan bu sandviçi oğluna doğru fırlatıyor ve kendince karizma yaparak şöyle diyor ve izleyicileri kırıp geçiriyor;

* Sandviç neymiş ya kek yok muydu? diyor :) bunu derken de pilota bakıyor… :)

- Daha sonra hostes kızın pilot babasına dönerek baba kek neydi yenen bir şey miydi? diye sorunca pilot babası şöyle cevap verir ve gerçekten günümüze iyi uyarlanmış akıllıca yazıldığı belli olan bir laf…

Pilot: Kızın kek yenmez. Kek otobüslerde dağıtılır. Alınır ve çantaya atılır. Aylar sonra ezilmiş ve parçalanmış bir şekilde çıkarılır :) der. gerçekten de otobüs seyahatlerinde bir çok kişinin yaptığı şeydir bu…. :)

- Dikkat çeken ve herkesi güldüren şu sözüde unutmayalım. Otobüs kaptanı pilota sinirlenip onu şu laf ile bozuyor.

Otobüs kaptanı: “En azından biz inip kalkmak için kimseden izin istemiyoruz”.  Anlayan anladı artık bu lafı da :)

- Skecin en son anları da gerçekten takdire şayandı. Çok güzel işlenen bu skecin son bölümlerinde adeta çiçek abbas filmindeki gibi otobüs kaptanı ile pilotun söz düellosuna şahit olacaksınız. O sahneler de kaçmaz. Bu bölümlere de detaylı girmiyorum ama anlatmadan da geçemedim.

- Skecin en son bölümü yani finalindeki otobüs kaptanının oğlu ile hostes kızın söz yüzüklerini kesmeden önceki yapmış olduğu konuşmada izleyicileri kırdı geçirdi. Bir düşünün ki otobüs firmalarında muavinler molaya girmeden veya otobüs kalkarken nasıl konuşma yapıyorlar. İşte final o şekilde harika işlenmiş bir şekilde son buluyor.

İşte Güldür Güldür – Havacıdan Kız İsteme Merasimi Skecinin Videosu

YORUM YOK »